O nas
Galeria
Cele Statutowe
Władze Stowarzyszenia
Napisz do nas
Osiągnięcia Stowarzyszenia
Media o nas
Kontakt
Aktualności
 
do początku    mapa serwisu    kontakt
O nas » Aktualności
drukuj
Krew dla Pana Andrzeja

25.02.2016 r. w ramach Stowarzyszenia została zorganizowana akcja poboru krwi na rzecz Pana Andrzeja Nesseldta, który przebywa w Szpitalu Bródnowskim. Ośmiu krwiodaców oddało 3,600 litrów krwi za co im serdecznie dziękujemy.

 
Jabłka dla bezdomnych

Już po raz czwarty przekazaliśmy jako Stowarzyszenie kolejne tony jabłek na rzecz 300 bezdomnych przy Kościele Kapucynów w Warszawie ul. Miodowa 13. Jabłka są przekazywne od Polskich rolników w ramach rosyjskiego embarga.  Działalność na rzecz polskich rolników jest wspomagana przez Unię Europejską.

 
Podziękowania dla Timex

W imieniu Stowarzyszenia Dać Siebie Innym dziękujemy Firmie Timex za przekazanie zegarków w ramach darowizny na rzecz Stowarzyszenia. Stowarzyszenia przekazało zegarki dla Zespołu Szkół Drzewnych im. Stanisława Staszica w Bydgoszczy na rzecz uczniów znajdujących się w szczególnie trudnej sytuacji materialnej. W załączeniu prezentujemy podziękowania od Zespołu Szkół.

 
Ciasta dla bezdomnych

W imieniu Stowarzyszenia Dać Siebie Innym oraz Klasztoru Kapucynów w Warszawie przy ul. Miodowej 13 dziękujemy Cukierni Art Cake Łukasz Bodziński za przekazanie w formie darowizny 40 kg ciast.  Stowarzyszenie przekazało je Klasztorowi Kapucynów na Wigilję, która odbyła się 24.12.2015 r. w Klasztorze na rzecz osób bezdomnych.

 
Krew dla Pani E. Wojtas-Renkas

12 października 2015 r. w ramach akcji poboru krwi zorganizowanej przez Stowarzyszenie Dać Siebie Innym przekazaliśmy 2 litry krwi na rzecz Pani Ewy Wojtas - Renkas, która przebywa na Oddziele Neurochirurgi Szpitala MSWiA w Warszawie. Dziękujemy krwiodawcom za oddaną krew!

 
Jabłka dla bezdomnych

Nasze Stowarzyszenie w ramach akcji prowadzonej przez Agencję Rynku Rolnego 21 listopada 2015 r. rozdało tony jabłek. Jabłka powędrowały do bezdomnych w jadłodajni znajdującej się przy Klasztorze Braci Mniejszych Kapucynów w Warszawie.  
 

 
Krew dla O. Mazewskiej

13 listopada 2015 r. w ramach Stowarzyszenia przekazaliśmy 6 x 500 ml jednostek płytek ORH - co stanowi przelicznik na krew 3 litry krwi na rzecz Oli Mazewskiej, która przeszła przesczep szpiku w Klinice Transplantacji Szpiku ,Onkologii i Hemoterapii Dziecięcej we Wrocławiu.

Wszystkim krwiodawcą Serdecznie Dziekujęmy za DAR ŻYCIA!!!

 
Krew dla Piotra Zająca

6  listopada 2015 r. w ramach Stowarzyszenia przekazaliśmy na rzecz chorego Piotra Zająca przebywającego w szpitalu klinicznym w Mławie 2,7 litra krwi. Dziękujemy wszystkim krwiodawcom.

 
V edycja Wybiegaj Sprawność za nami

Serdecznie dziękujemy uczestnikom, wolontariuszom oraz wszystkim, którzy przyczynili się organizacyjnie lub finansowo do przeprowadzenia imprezy. Dzięki Wam wybiegaliśmy 3 wózki inwalidzkie, 3 rowerki rehabilitacyjne, kombinezon rehabilitacyjny, szelki rehabilitacyjne, materac rehabilitacyjny, 2-tygodniowy turnus rehabilitacyjny oraz sprzęt multimedialny dla Stowarzyszenia Rodzin i Przyjaciół osób dotkniętych autyzmem "Szklany Mur". Koszt w/w celów to 120 tys. złotych.

Zebraliśmy dużo nakrętek, a wszyscy którzy zostali do końca mogli zajadać się specjalnymi jubileuszowymi tortami. Zdjęcia z imprezy można zobaczyć pod linkiem:

http://silne-studio.pl/Dac_siebie_innym_2015/

 
XVI akcja poboru krwi

Miło jest nam poinformować, że w XVI akcji poboru krwi, która odbyła się 2 października 2015 r. na terenie PGNiG przy ul. Kasprzaka 25, zorganizowanej przez PGNIG i Stowarzyszenie Dać Siebie Innym uczestniczyło 89 osób, z czego krew oddało 66 osób, co stanowi 29,7 litrów.
23 osoby nie zostały dopuszczone przez lekarza do oddania krwi. W sumie w 16 akcjach i pomiędzy nimi oddaliśmy 1027,186 litrów !!!.
Serdecznie dziękuję WSZYSTKIM uczestnikom akcji.

 
<<  poprzedni  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   następny  >>