O nas
Galeria
Cele Statutowe
Władze Stowarzyszenia
Napisz do nas
Osiągnięcia Stowarzyszenia
Media o nas
Kontakt
Aktualności
 
do początku    mapa serwisu    kontakt
O nas » Aktualności
drukuj
Jabłka dla bezdomnych

Nasze Stowarzyszenie w ramach akcji prowadzonej przez Agencję Rynku Rolnego 21 listopada 2015 r. rozdało tony jabłek. Jabłka powędrowały do bezdomnych w jadłodajni znajdującej się przy Klasztorze Braci Mniejszych Kapucynów w Warszawie.  
 

 
Krew dla O. Mazewskiej

13 listopada 2015 r. w ramach Stowarzyszenia przekazaliśmy 6 x 500 ml jednostek płytek ORH - co stanowi przelicznik na krew 3 litry krwi na rzecz Oli Mazewskiej, która przeszła przesczep szpiku w Klinice Transplantacji Szpiku ,Onkologii i Hemoterapii Dziecięcej we Wrocławiu.

Wszystkim krwiodawcą Serdecznie Dziekujęmy za DAR ŻYCIA!!!

 
Krew dla Piotra Zająca

6  listopada 2015 r. w ramach Stowarzyszenia przekazaliśmy na rzecz chorego Piotra Zająca przebywającego w szpitalu klinicznym w Mławie 2,7 litra krwi. Dziękujemy wszystkim krwiodawcom.

 
V edycja Wybiegaj Sprawność za nami

Serdecznie dziękujemy uczestnikom, wolontariuszom oraz wszystkim, którzy przyczynili się organizacyjnie lub finansowo do przeprowadzenia imprezy. Dzięki Wam wybiegaliśmy 3 wózki inwalidzkie, 3 rowerki rehabilitacyjne, kombinezon rehabilitacyjny, szelki rehabilitacyjne, materac rehabilitacyjny, 2-tygodniowy turnus rehabilitacyjny oraz sprzęt multimedialny dla Stowarzyszenia Rodzin i Przyjaciół osób dotkniętych autyzmem "Szklany Mur". Koszt w/w celów to 120 tys. złotych.

Zebraliśmy dużo nakrętek, a wszyscy którzy zostali do końca mogli zajadać się specjalnymi jubileuszowymi tortami. Zdjęcia z imprezy można zobaczyć pod linkiem:

http://silne-studio.pl/Dac_siebie_innym_2015/

 
XVI akcja poboru krwi

Miło jest nam poinformować, że w XVI akcji poboru krwi, która odbyła się 2 października 2015 r. na terenie PGNiG przy ul. Kasprzaka 25, zorganizowanej przez PGNIG i Stowarzyszenie Dać Siebie Innym uczestniczyło 89 osób, z czego krew oddało 66 osób, co stanowi 29,7 litrów.
23 osoby nie zostały dopuszczone przez lekarza do oddania krwi. W sumie w 16 akcjach i pomiędzy nimi oddaliśmy 1027,186 litrów !!!.
Serdecznie dziękuję WSZYSTKIM uczestnikom akcji.

 
Krew dla Pani Sylwii

W dniu 14 października 2015 r. przekazaliśmy 2,7 litrów krwi dla Pani Sylwii (Sandowska-Dobia) na zabieg operacyjny przeprowadzany w  Szpitalu Klinicznym przy ul. Lindleja w Warszawie. Dziękujemy wszystkim krwiodawcom.

 
Bilety dla dzieci na finał Pucharu Ligi Europy

W związku z organizowanym w dniu 27 maja 2015 r. finałem Pucharu Ligii Europy UEFA w Warszawie na Stadionie Narodowym Stowarzyszenie Dać Siebie Innym otrzymało od UEFA za pośrednictwem Polskiego Związku Piłki Nożnej 21 biletów dla osób z dysfunkcją osobową oraz osób niepełnosprawnych. Bilety przekazaliśmy dla niżej wymienionych szkół:

  1. Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi Nr 41 w Warszawie- 12 biletów;
  2. LXV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi- 9 biletów.

Serdecznie dziękujemy UEFA i PZPN za ten wspaniały gest.

 
Krew dla Oli

20 kwietnia 2015 r. w ramach Stowarzyszenia Dać Siebie Innym przekazaliśmy 3,6 litrów krwi na rzecz Oli Mazewskiej, przebywającej w Dziecięcym Szpitalu Klinicznym w Warszawie przy ul. Marszałkowskiej. Dziękujemy krwidawcom za oddanie krwi.

 
XV akcja poboru krwi

10.04.2015 r. na terenie PGNiG przy Muzeum Gazownictwa, PGNiG przy udziale Stowarzyszenia Dać Siebie Innym zorganizowało XV akcja poboru krwi, w której uczestniczyło 125 osób. Oddaliśmy 48,900 litrów krwi. Krew została przekazana na Klinikę Chirurgii Ogólnej i Transplantacji Szpitala Klinicznego Dzieciątka Jezus w Warszawie w ilości 26,15 litrów krwi oraz dla Centrum Zdrowia Dziecka w Międzylesiu w ilości 22,75 litrów krwi. W dotychczasowych 15 akcjach i pomiędzy nimi przekazaliśmy 991,186 litrów krwi !!!

 

Dziękujemy wszystkim uczestnikom akcji.

 
Bieg Wybiegaj Sprawność został SPORTOWĄ IMPREZĄ ROKU 2014 w Warszawie

13.02.2015 r. w Ursynowskim Centrum Sportu i Rekreacji „Arena Ursynów” nastąpiło rozstrzygnięcie XV Plebiscytu na Najlepszych Sportowców  Warszawy 2014 r.

Miło Nam poinformować, że Bieg Charytatywny - Wybiegaj Sprawność został SPORTOWĄ IMPREZĄ ROKU 2014 w Warszawie !!!

Organizatorem i pomysłodawcą tego biegu jest Stowarzyszenia „Dać siebie innym”.

 

Link do filmu z uroczystości jest tu.

 
<<  poprzedni  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   następny  >>