O nas
Galeria
Cele Statutowe
Władze Stowarzyszenia
Napisz do nas
Osiągnięcia Stowarzyszenia
Media o nas
Kontakt
Aktualności
 
do początku    mapa serwisu    kontakt
O nas » Aktualności
drukuj
Krew dla Daniela Wronki

7 czerwca 2016 r. w imieniu Stowarzyszenia przekazaliśmy 2,7 litra krwi dla  Daniela Wronki na rzecz operacji, która została przeprowadzona w dniu 13 czerwca br. w Centrum Kompleksowej Rechabilitacji - Oddział Ortopedii i Chirurgii Kręgosłupa w Konstancinie Jeziorna. Dziękujemy wszystkim krwiodawcom.

 
XVII akcja poboru krwi

Miło jest mi poinformować, że w 17 akcji poboru krwi, która została zorganizowana przez PGNiG i Stowarzyszenie Dać siebie innym, w dniu 22.04.2016 r. na terenie PGNiG przy ul. Kasprzaka 25  uczestniczyło 184 osób z czego krew oddało 130 osób, co stanowi 53.361 litrów krwi.

54 osoby nie zostały zakwalifikowane przez lekarza do oddania krwi.

W sumie w 17 akcjach i pomiędzy nimi oddaliśmy 1091.147 litrów !!!                   

Serdecznie dziękuję WSZYSTKIM uczestnikom akcji.

 

Otrzymalismy podziękowania od kierownika Kliniki Chirurgii Ogólnej i Transplantacyjnej w Warszawie, z którymi można zapoznać się tu.

 
Chodzik dla Pani Weroniki

Dziekujęmy Pani Ewie Federów za przekazanie nowego chodzika na gwarancji na rzecz Stowarzyszenia Dać Siebie Innym, które przekazało chodzik chorej Pani Weronice.

 
Śniadanie Wielkanocne

Serdecznie dziekuję w imieniu własnym i Stowarzyszenia Dać Siebie Innym za pomoc w formie darowizny na rzecz śniadania wielkanocnego dla 300 osób bezdomnych, które zostało zorganizowane na terenie Kościoła Kapucynów Przemienienia Pańskiego w Warszawie przy ul. Miodowej 13 w dn. 26.03.2016 r. Przekazaliśmy następujące produkty: kiełbasę białą, kiełbasę szuszoną, jaja, pieczywo oraz ciasta/serniki, makowce, babki drożdzowe i mazurki.

Darczyńcy: Ferma Drobiu Daniel Mazurczak; Zakłady Mięsne Wierzejki; Zakłady Mięsne Madej&Wróbel; Zakłady Cukiernicze Putka; TG Plus Marcin Grubek; Dar Gaz Dariusz Markowski; Instal Projekt Ireneusz Nowak; Was Gaz Józef Wasilewski; Józef i Piotr Pytel Istal; Daniel Zaleski Pegas; Albert Miller ;Piotr Huzuk Kancelaria Notarialna oraz Jan Muehsam.

Niech łączy NAS wspólne dobro dla drugiego CZŁOWIEKA!!!

 
Podnośnik dla Konrada

Z ogronmą radością pragniemy poinformować, że w ramach VI Biegu Charytatywnego Wybiegaj Sprawność, który odbędzie sie w dn. 9 października 2016 r. został zakupiony dla Konrada specjalny podnośnik wielofunkcyjny do podnoszenia, kąpieli i rehabilitacji.

Serdecznie dziękujemy dwudziestu trzem darczyńcom za wpłaty na ten cel. Ze  względu na pilną potrzebę zakupu 3/4 kosztów podnośnika Janusz Bukowski pokrył z nagrody otrzymanej w plebiscycie Festiwalu Biegowego na Wydarzenie Roku 2014/2015 - Bieg Charytatywny Wybiegaj Sprawność.

 
Krew dla Pana Andrzeja

25.02.2016 r. w ramach Stowarzyszenia została zorganizowana akcja poboru krwi na rzecz Pana Andrzeja Nesseldta, który przebywa w Szpitalu Bródnowskim. Ośmiu krwiodaców oddało 3,600 litrów krwi za co im serdecznie dziękujemy.

 
Jabłka dla bezdomnych

Już po raz czwarty przekazaliśmy jako Stowarzyszenie kolejne tony jabłek na rzecz 300 bezdomnych przy Kościele Kapucynów w Warszawie ul. Miodowa 13. Jabłka są przekazywne od Polskich rolników w ramach rosyjskiego embarga.  Działalność na rzecz polskich rolników jest wspomagana przez Unię Europejską.

 
Podziękowania dla Timex

W imieniu Stowarzyszenia Dać Siebie Innym dziękujemy Firmie Timex za przekazanie zegarków w ramach darowizny na rzecz Stowarzyszenia. Stowarzyszenia przekazało zegarki dla Zespołu Szkół Drzewnych im. Stanisława Staszica w Bydgoszczy na rzecz uczniów znajdujących się w szczególnie trudnej sytuacji materialnej. W załączeniu prezentujemy podziękowania od Zespołu Szkół.

 
Ciasta dla bezdomnych

W imieniu Stowarzyszenia Dać Siebie Innym oraz Klasztoru Kapucynów w Warszawie przy ul. Miodowej 13 dziękujemy Cukierni Art Cake Łukasz Bodziński za przekazanie w formie darowizny 40 kg ciast.  Stowarzyszenie przekazało je Klasztorowi Kapucynów na Wigilję, która odbyła się 24.12.2015 r. w Klasztorze na rzecz osób bezdomnych.

 
Krew dla Pani E. Wojtas-Renkas

12 października 2015 r. w ramach akcji poboru krwi zorganizowanej przez Stowarzyszenie Dać Siebie Innym przekazaliśmy 2 litry krwi na rzecz Pani Ewy Wojtas - Renkas, która przebywa na Oddziele Neurochirurgi Szpitala MSWiA w Warszawie. Dziękujemy krwiodawcom za oddaną krew!

 
<<  poprzedni  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   następny  >>