O nas
Galeria
Cele Statutowe
Władze Stowarzyszenia
Napisz do nas
Osiągnięcia Stowarzyszenia
Media o nas
Kontakt
Aktualności
 
do początku    mapa serwisu    kontakt
O nas » Aktualności
drukuj
VI edycja Wybiegaj Sprawność za nami

W niedzielę 9 października 2016 r. na Kępie Potockiej (Warszawa-Żoliborz) Stowarzyszenie "Dać siebie innym" zorganizowało szóstą edycję Biegu Charytatywnego  „Wybiegaj Sprawność”.

więcej
 
VI Bieg Charytatywny Wybiegaj Sprawność - 9 października 2016 r.

Serdecznie Zapraszam do udziału w VI Biegu Charytatywnym Wybiegaj Sprawność, który odbędzie w dn.9 października 2016 r. w Warszawiw na Żoliborzu - Kępa Potocka.

Zapisy zostaną uruchomione w dn. 01.08.2016 r. na stronie www.wybiegajsprawnosc.pl

UWAGA:

Limit 450 osób.

 

Tym razem celem naszym jest wybieganie:

 

dwóch inwalidzkich wózków elektrycznych, 2 sztuk specjalistycznych kombinezonów rehabilitacyjnych, podnośnika rehabilitacyjno-kąpielowego oraz łóżka rehabilitacyjnego.

Koszt w/w celów to 80 tys. złotych.

 

 
Krew dla Patrycji

W niedzielę 10.07.2016 r. miał miejsce wypadek na torze gokartowym, w wyniku którego poszkodowana została 17-letnia Patrycja. Długie włosy dziewczyny wkręciły się w pojazd i zostały wyrwane razem ze skórą głowy.

Mieszkanka Suwałk Patrycja, przebywa obecnie w stanie ciężkim w jednym z warszawskich szpitali i pilnie potrzebuje krwi.

W ramach Stowarzyszenia w dniu 13.07.2016 r. przekazliśmy 2,250 litrów krwi na rzecz Patrycji Malinowskiej.

Serdecznie dziekujęmy krwiodawcom za pomoc.

 
Podziękowania od Domu ks. Baudouina

W załączeniu prezentujemy podziękowania od dyrektora Domu ks. Baudouina za udzielone wsparcie przez Stowarzyszenie Dać Siebie Innym.

 

załącznik

 
Krew dla Pani Bożeny

20 czerwca 2016 r. w ramach Stowarzyszenia przekazaliśmy 5 litrów krwi na rzecz operacji transplantologii serca Pani Bożeny Grzesik, która przebywa w Instytucie Kardiologii im. Prymasa Tysiąclecia Kardynała Stefana Wyszyńskiego - jednostka badawczo-rozwojowa, mieszcząca się w Warszawie w Aninie przy ul. Alpejskiej 42.

Dziekujemy krwiodawcom za ten DAR ŻYCIA !!! 

 
Krew dla Pana Janusza

16 czerwca 2016 r. przekazaliśmy w ramach Stowarzyszenia krew dla Pana Janusza Rucinskiego na rzecz zabiegu w Centrum Onkologii w Warszawie, który zostanie przeprowadzony w dn. 21 czerwca br. Przekazaliśmy 4 jednostki krwi pełnej 4x450 ml oraz 1 jednostka płytki 250 ml co stanowi 500 ml krwi ogółem przekazaliśmy 2,300 litrów krwi. Dziękujemy krwiodawcom za ten cenny dar w imię drugiego człowieka.

 
Wózek dla Pana Romana

Miło nam poinformować, że 14 czerwca 2016 r. Stowarzyszenie przekazało wózek panu Romanowi Grzelewskiemu, który znajduje sie w bardzo trudnej sytuacji materialnej i zdrowotnej.

 
Krew dla Daniela Wronki

7 czerwca 2016 r. w imieniu Stowarzyszenia przekazaliśmy 2,7 litra krwi dla  Daniela Wronki na rzecz operacji, która została przeprowadzona w dniu 13 czerwca br. w Centrum Kompleksowej Rechabilitacji - Oddział Ortopedii i Chirurgii Kręgosłupa w Konstancinie Jeziorna. Dziękujemy wszystkim krwiodawcom.

 
XVII akcja poboru krwi

Miło jest mi poinformować, że w 17 akcji poboru krwi, która została zorganizowana przez PGNiG i Stowarzyszenie Dać siebie innym, w dniu 22.04.2016 r. na terenie PGNiG przy ul. Kasprzaka 25  uczestniczyło 184 osób z czego krew oddało 130 osób, co stanowi 53.361 litrów krwi.

54 osoby nie zostały zakwalifikowane przez lekarza do oddania krwi.

W sumie w 17 akcjach i pomiędzy nimi oddaliśmy 1091.147 litrów !!!                   

Serdecznie dziękuję WSZYSTKIM uczestnikom akcji.

 

Otrzymalismy podziękowania od kierownika Kliniki Chirurgii Ogólnej i Transplantacyjnej w Warszawie, z którymi można zapoznać się tu.

 
Chodzik dla Pani Weroniki

Dziekujęmy Pani Ewie Federów za przekazanie nowego chodzika na gwarancji na rzecz Stowarzyszenia Dać Siebie Innym, które przekazało chodzik chorej Pani Weronice.

 
<<  poprzedni  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   następny  >>