O nas
Galeria
Cele Statutowe
Władze Stowarzyszenia
Napisz do nas
Osiągnięcia Stowarzyszenia
Media o nas
Kontakt
Aktualności
 
do początku    mapa serwisu    kontakt
O nas » Aktualności
drukuj
Zbiórka krwi w Galerii Bemowo

Miło nam jest powiadomić, że w dniu 19.05.2018 r. została zorganizowana akcja poboru krwi na rzecz Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie ul.Kasprzaka 17A przez Stowarzyszenie Dać Siebie Innym i Galerię Bemowo. W akcji uczestniczyło 118 osób i zebraliśmy 44,587 litrów krwi, osocza/płytki/ 5,400, co daje nam 49,537 litrów krwi!!!

W 20 akcjach i pomiędzy nimi oddaliśmy 1366,898 litrów krwi !!!
Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom akcji.


Pamiętajmy, nasza krew to Życie i Zdrowie drugiego CZŁOWIEKA.

więcej
 
Podaruj krew na Dzień Dziecka

"Podaruj krew na Dzień Dziecka"

 

Galeria Bemowo i Stowarzyszenie Dać siebie innym zapraszają na akcję poboru krwi, która odbędzie się w dniu 19.05.2018  r. w godz. 10.00-15.00 - Galeria Bemowo/Carrefour Bemowo, przy ul. Powstańców Śląskich 126. W ramach akcji można oddać płytki krwi na Stacji Krwiodawstwa, ul. Saska 63/75 w godz.7.00-14.00. Krew i płytki z akcji zostaną przekazane dla dzieciaków Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie przy ul. Kasprzaka 17A. W ramach akcji wszyscy uczestnicy będą mogli skorzystać z Cateringu (nie zabraknie słynnych pączków z Cukierni Zagoździński, ul. Górczewska 15), jak również otrzymają drobne upominki.

 

Pamiętaj - TWOJA KREW MOJE ŻYCIE

więcej
 
Akcja ścinania włosów

Stowarzyszenie Dać siebie innym organizuje z salonem fryzjerskim HAIRMATE oraz Fundacją Przyjaźni WeGirls w dniu 1 czerwca 2018 r. drugą akcję z okazji Dnia Dziecka "Podaruj włosy na perukę" dla dzieci po hemioterapii.

 

W akcji wraz ze Stowarzyszeniem bierze udział salon fryzjerski na terenie Warszawy:

 

HAIRMATE ul. Naruszewicza 30 lok. U 7 /przy stacji Metro Wierzbno/, godz. 10-21 (akcja ścinania włosów - cały dzień). Jest to nowo otwarty zakład, tel. 790 529 991.

 

Usługa strzyżenia jest całkowicie bezpłatna, a wszystkim uczestnikom akcji zabezpieczymy poczęstunek: kawa, herbata, napoje i słodkości.

 

Janusz Bukowski tel. 501 259 398 (wyrażam zgodę na publikację).

 

Przywróćmy nadzieję i uśmiech chorym dzieciakom!!! :) :) :)

 

Niech połączy NAS wspólne dobro dla dobra drugiego CZŁOWIEKA!!!

 

 

Z wyrazami szacunku i pomocnym pozdrowieniem Janusz Bukowski - Prezes Stowarzyszenia Dać siebie innym.

 
RUNNING AWARDS - Złoty Champ 2017/2018

Stowarzyszenie "Dać Siebie Innym", organizator VII Biegu charytatywnego Wybiegaj Sprawność, zostało laureatem konkursu THE CHAMP Awards - polskie kampanie sportowe. Nagrodzono nas w kategorii RUNNING AWARDS - Złoty Champ 2017/2018.

 

 

 

więcej
 
Sportowa Impreza roku 2017 w Warszawie

Dziękujemy wszystkim za oddane głosy, bez Was nie byłoby nas - WARSZAWA JEST NASZA!!! Tę statuetkę dedykujemy: uczestnikom biegu, wolontariuszom, osobom niepełnosprawnym i chorym, członkom "Stowarzyszenia Dać Siebie Innym", darczyńcom, patronom oraz sympatykom tego biegu.

więcej
 
Sprzęt dla Hospicjum Domowego

W ramach 8. Biegu Charytatywnego Wybiegaj Sprawność, który odbędzie się 14 października 2018 r. na Kępie Potockiej, przekazaliśmy sprzęt do masażu limfatycznego - Aparat Boa Mini Plus 10-komorowy (szt. 2) o wartości 20 tys. zł. Sprzęt, jako darowizna został przekazany przez Metrum Cryoflex Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą 05-082 Blizne Łaszczyńskiego k. W-wy. Stowarzyszenie "Dać siebie innym" wraz z Darczyńcą Metrum Cryoflex przekazało sprzęt na rzecz Hospicjum Domowego Zgromadzenia Księży Marianów w Warszawie przy ul. Tykocińskiej 27/35.

 

więcej
 
Krew dla Wojtka

W dniu 19.12.2017 r. Stowarzyszenie Dać siebie innym zorganizowało akcje poboru krwi na rzecz Wojtka Hartmana, 5-letniego syna pracownika PGNiG na rzecz operacji, która została przeprowadzona w Centrum Zdrowia Dziecka. Przekazano 5 litrów krwi. Dziękujemy wszystkim krwiodawcom.
 

 
Podziękowania za pomoc


W imieniu własnym i Stowarzyszenia Dać siebie innym serdecznie dziękujemy Państwu Zuzannie Putce -Twardowskiej i Zbigniewowi Putce z siedzibą ul. Brata Alberta 1 w Warszawie w Wesołej za przekazanie 22 kg wyrobów cukierniczych na rzecz Hospicjum Domowe Zgromadzenia Księży Marianów w Warszawie przy ul. Tykocińskiej 27/35.

                                                                       Z wyrazami szacunku i pomocnym pozdrowieniem
                                                                               Prezes stowarzyszenia Dać siebie innym
 

 
Nowy handbike dla Mistrza Polski

Stowarzyszenie Dać Siebie Innym organizuje akcję zakupu nowego hanbike dla Rafała Mikołajczyka, gdyż w trakcie jednego z treningów w Bieszczadach wypadł z trasy i uszkodził rower (całkowita kasacja), którego używał do tej pory. Każdy z Was może dodać swoją cegiełkę i wpłacić na konto Stowarzyszenia symboliczną kwotę. Rower kosztuje 30 tys. złotych. Nr konta 84 2490 0005 0000 4500 9955 6562 z dopiskiem darowizna dla Rafała Mikołajczyka.

Rafał Mikołajczyk porusza sie na wózku. Jest prawnikiem i zajmuje się pomaganiem osobom, które ucierpiały w różnego rodzaju wypadkach. Jego pasją i niemal równorzędnym zawodem jest sport. Od 4 lat trenuje kolarstwo ręczne i odnosi w tej dziedzinie spore sukcesy: jest członkiem polskiej kadry parakolarskiej, pięciokrotnie z rzędu zdobył tytuł Mistrza Polski, a w 2016 roku wywalczył Puchar Świata. Największe osiągnięcia są jeszcze przednim. Pomóżmy mu zrealizować marzenia o złotym medalu na Paraolimpiadzie Tokio 2020. Z góry dziękujemy wszystkim darczyńcom.

 
Spełniona obietnica

Na biegu "Wybiegaj Sprawność" obiecaliśmy 4-letniej Ewuni z Domu Małego Dziecka przy ul. Nowogrodzkiej 75 w Warszawie, lepszy wózek aktywny, niż ten który był przekazany na biegu. Miło jest nam poinformować, że udało się spełnić obietnicę i marzenie Ewuni o nowym super wózku. Trudno jest Nam opisać wzruszenie i radość Ewuni. Otrzymaliśmy od niej piękną laurkę z podziękowaniem.

 
<<  poprzedni  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   następny  >>