O nas
Galeria
Cele Statutowe
Władze Stowarzyszenia
Napisz do nas
Osiągnięcia Stowarzyszenia
Media o nas
Kontakt
Aktualności
 
do początku    mapa serwisu    kontakt
O nas » Aktualności
drukuj
VIII edycja Wybiegaj Sprawność

Zapraszamy na 8 Bieg Charytatywny Wybiegaj Sprawność, który odbędzie się na Warszawskim Żoliborzu - Kępa Potocka 14 października 2018 r.

Co wybiegamy:

- wózek dla Natalii, wózek dla Radka, wózek elektryczny dla Natalii, wózek aktywny do gry w badmintona dla Magdy;

- 2 szt. aparatów Boa Mini Plus 10-komorowych do masażu limfatycznego na rzecz Ośrodka Hospicjum Domowego Zgromadzenia Księży Marianów w Warszawie przy ul. Tykocińskiej 27/35;

- darowizny pieniężnej na ciężko chorą 2-letnią Klarcię;

- darowizny pieniężnej na zakup dla Niepełnosprawnego Rafała Mikołajczyka roweru HandBike;

- 3 pary kul dla niepełnosprawnego biegacza o kulach Bogdana.

 

Łączna wartość 110 tys. zł. Dzieci i młodzież opłata 10 zł i Nordic Walking opłata 20 zł zapisy w dzień zawodów pod główną sceną.

 

Program imprezy.

 

 
II akcja poboru krwi w Galerii Bemowo

Galeria Bemowo i Stowarzyszenie Dać siebie innym zapraszają na akcję poboru krwi, która odbędzie się w dniu 29.09.2018 r. w godz. 10-15.00 - Galeria Bemowo/Carrefour Bemowo/przy ul. Powstańców Śląskich 126. W ramach akcji można oddać płytki krwi na Stacji Krwiodawstwa, ul. Saska 63/75 w godz.7-14.00. Krew i płytki z akcji zostaną przekazana dla Kliniki Kardiochirurgii i Transplantologii w Aninie. W ramach akcji wszyscy uczestnicy będą mogli skorzystać z Cateringu/nie zabraknie słynnych pączków z Cukierni Zagoździński, ul. Górczewska 15/ jak również otrzymają drobne upominki. We wszystkich 20 akcjach i pomiędzy nimi oddaliśmy łącznie 1397,128 litrów krwi! Pamiętajmy - nasza krew to życie i zdrowie drugiego CZŁOWIEKA Zaprasza Janusz Bukowski 501 259 398

więcej
 
Herbata dla MONARU


Podczas pierwszego KRWIOBIEG Warszawa, który odbył się przy Komitecie Olimpijskim, Stowarzyszenie Dać Siebie Innym otrzymało od organizatora, Pani Honorata Krzywoń, Dyrektor Mazowieckiego Oddziału Okręgowego Polskiego Czerwonego Krzyża w Warszawie, 100 paczek 100g herbaty. Postanowiliśmy przekazać herbatę na rzecz Stowarzyszenia MONAR Warszawskie Centrum Pomocy Bliźniemu MARKOT - Noclegownia w Warszawie, przy ul. Skaryszewskiej 19. Dziękujemy Pani Honoracie za ten gest pomocy.
 

 
Krew dla Pana Adama

W dniu 12.07.2018 r. przekazaliśmy 4 litry krwi na rzecz chorego pana Adama Łacha, który przebywa w Szpitalu przy ul. Banacha na Oddziale Intensywnej Opieki Hematologicznej. Dziękujemy krwiodawcą za oddaną krew, a Panu Adamowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

 
Pomoc od TENA SCA HYGIENE PRODUCTS Sp. z o.o.

Dziękujemy Pani Esterze Szulc, Dyrektor Marketingu TENA SCA HYGIENE PRODUCTS Sp. z o.o., ul.Puławska 235 w Warszawie za przekazanie na prośbę Stowarzyszenia Dać siebie innym pieluchomajtek (w dużej ilości) dla pana Jerzego, który bardzo ciężko choruje.

 
Podsumowanie akcji Podaruj włosy na perukę

Miło mi jest poinformować, że w dn. 01.06.2018 r. - Dzień Dziecka w Salonie HAIRMATE ul. Naruszewicza 30, odbyła się Akcja Podaruj włosy na perukę dla dzieci po chemioterapii, zorganizowana przez Stowarzyszenia Dać siebie innym.
W akcji uczestniczyło 47 osób co pozwoli na zrobienie 8 peruk o wartości 35 tys. zł.
Serdeczne dziękujemy WSZYSTKIM UCZESTNIKOM AKCJI, w szczególności właścicielom Zakładów Fryzjerskich Państwu Joannie i Tymoteuszowi Pięta oraz pracownikom za bezpłatne użyczenie salonu HAIRMATE, Fundacji Przyjaźni WeGirls, członkom Stowarzyszenia oraz Darczyńcom.
 

więcej
 
Komunikator dla Wiktorii

W dniu 31.05.2018 r. w ramach Biegu Charytatywnego Wybiegaj Sprawność, który odbędzie się 14 października 2018 r. wręczyliśmy Wiktorii Komunikator dzięki, któremu będzie mogła się komunikować z Mamą, Tatą i ze wszystkimi osobami, z którymi będzie obcować.
Wiktoria urodziła się 19 lat temu z niedotlenieniem okołoporodowym z powodu nieobecności lekarza anestezjologa (45 min.) co spowodowało czterokończynowe porażenie mózgowe i epilepsje. Nie mówi, nie je samodzielnie i nie jest w stanie nic zrobić koło siebie. Ponadto jest całkowicie zależna od rodziców (24h). Jest osobą bardzo pogodną i lubiącą się uczyć oraz poznawać ludzi. Jak zawsze podkreślają jej rodzice, szkoła przychodzi do Wiktorii z czego jest bardzo zadowolona. Zakup przez Stowarzyszenie komunikatora mowy bardzo poprawi i ułatwi komunikacje z rodzicami oraz nauczycielami, co także wpłynie na lepszy rozwój psycho-ruchowy. Rodzice Wiktorii serdecznie dziękują Stowarzyszeniu Dać Siebie Innym, producentowi System Sensor Roman Biadała, za sprzedanie Komunikatora bez własnych zysków, a także członkowi Stowarzyszenia Witoldowi Rapczyńskiemu za poświęcenie całego dnia i POMOC.

więcej
 
Zbiórka krwi w Galerii Bemowo

Miło nam jest powiadomić, że w dniu 19.05.2018 r. została zorganizowana akcja poboru krwi na rzecz Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie ul.Kasprzaka 17A przez Stowarzyszenie Dać Siebie Innym i Galerię Bemowo. W akcji uczestniczyło 118 osób i zebraliśmy 44,587 litrów krwi, osocza/płytki/ 5,400, co daje nam 49,537 litrów krwi!!!

W 20 akcjach i pomiędzy nimi oddaliśmy 1366,898 litrów krwi !!!
Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom akcji.


Pamiętajmy, nasza krew to Życie i Zdrowie drugiego CZŁOWIEKA.

więcej
 
Podaruj krew na Dzień Dziecka

"Podaruj krew na Dzień Dziecka"

 

Galeria Bemowo i Stowarzyszenie Dać siebie innym zapraszają na akcję poboru krwi, która odbędzie się w dniu 19.05.2018  r. w godz. 10.00-15.00 - Galeria Bemowo/Carrefour Bemowo, przy ul. Powstańców Śląskich 126. W ramach akcji można oddać płytki krwi na Stacji Krwiodawstwa, ul. Saska 63/75 w godz.7.00-14.00. Krew i płytki z akcji zostaną przekazane dla dzieciaków Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie przy ul. Kasprzaka 17A. W ramach akcji wszyscy uczestnicy będą mogli skorzystać z Cateringu (nie zabraknie słynnych pączków z Cukierni Zagoździński, ul. Górczewska 15), jak również otrzymają drobne upominki.

 

Pamiętaj - TWOJA KREW MOJE ŻYCIE

więcej
 
Akcja ścinania włosów

Stowarzyszenie Dać siebie innym organizuje z salonem fryzjerskim HAIRMATE oraz Fundacją Przyjaźni WeGirls w dniu 1 czerwca 2018 r. drugą akcję z okazji Dnia Dziecka "Podaruj włosy na perukę" dla dzieci po hemioterapii.

 

W akcji wraz ze Stowarzyszeniem bierze udział salon fryzjerski na terenie Warszawy:

 

HAIRMATE ul. Naruszewicza 30 lok. U 7 /przy stacji Metro Wierzbno/, godz. 10-21 (akcja ścinania włosów - cały dzień). Jest to nowo otwarty zakład, tel. 790 529 991.

 

Usługa strzyżenia jest całkowicie bezpłatna, a wszystkim uczestnikom akcji zabezpieczymy poczęstunek: kawa, herbata, napoje i słodkości.

 

Janusz Bukowski tel. 501 259 398 (wyrażam zgodę na publikację).

 

Przywróćmy nadzieję i uśmiech chorym dzieciakom!!! :) :) :)

 

Niech połączy NAS wspólne dobro dla dobra drugiego CZŁOWIEKA!!!

 

 

Z wyrazami szacunku i pomocnym pozdrowieniem Janusz Bukowski - Prezes Stowarzyszenia Dać siebie innym.

 
<<  poprzedni  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   następny  >>