O nas
Galeria
Cele Statutowe
Władze Stowarzyszenia
Napisz do nas
Osiągnięcia Stowarzyszenia
Media o nas
Kontakt
Aktualności
 
do początku    mapa serwisu    kontakt
O nas » Aktualności
drukuj
RUNNING AWARDS - Złoty Champ 2017/2018

Stowarzyszenie "Dać Siebie Innym", organizator VII Biegu charytatywnego Wybiegaj Sprawność, zostało laureatem konkursu THE CHAMP Awards - polskie kampanie sportowe. Nagrodzono nas w kategorii RUNNING AWARDS - Złoty Champ 2017/2018.

 

 

 

więcej
 
Sportowa Impreza roku 2017 w Warszawie

Dziękujemy wszystkim za oddane głosy, bez Was nie byłoby nas - WARSZAWA JEST NASZA!!! Tę statuetkę dedykujemy: uczestnikom biegu, wolontariuszom, osobom niepełnosprawnym i chorym, członkom "Stowarzyszenia Dać Siebie Innym", darczyńcom, patronom oraz sympatykom tego biegu.

więcej
 
Sprzęt dla Hospicjum Domowego

W ramach 8. Biegu Charytatywnego Wybiegaj Sprawność, który odbędzie się 14 października 2018 r. na Kępie Potockiej, przekazaliśmy sprzęt do masażu limfatycznego - Aparat Boa Mini Plus 10-komorowy (szt. 2) o wartości 20 tys. zł. Sprzęt, jako darowizna został przekazany przez Metrum Cryoflex Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą 05-082 Blizne Łaszczyńskiego k. W-wy. Stowarzyszenie "Dać siebie innym" wraz z Darczyńcą Metrum Cryoflex przekazało sprzęt na rzecz Hospicjum Domowego Zgromadzenia Księży Marianów w Warszawie przy ul. Tykocińskiej 27/35.

 

więcej
 
Krew dla Wojtka

W dniu 19.12.2017 r. Stowarzyszenie Dać siebie innym zorganizowało akcje poboru krwi na rzecz Wojtka Hartmana, 5-letniego syna pracownika PGNiG na rzecz operacji, która została przeprowadzona w Centrum Zdrowia Dziecka. Przekazano 5 litrów krwi. Dziękujemy wszystkim krwiodawcom.
 

 
Podziękowania za pomoc


W imieniu własnym i Stowarzyszenia Dać siebie innym serdecznie dziękujemy Państwu Zuzannie Putce -Twardowskiej i Zbigniewowi Putce z siedzibą ul. Brata Alberta 1 w Warszawie w Wesołej za przekazanie 22 kg wyrobów cukierniczych na rzecz Hospicjum Domowe Zgromadzenia Księży Marianów w Warszawie przy ul. Tykocińskiej 27/35.

                                                                       Z wyrazami szacunku i pomocnym pozdrowieniem
                                                                               Prezes stowarzyszenia Dać siebie innym
 

 
Nowy handbike dla Mistrza Polski

Stowarzyszenie Dać Siebie Innym organizuje akcję zakupu nowego hanbike dla Rafała Mikołajczyka, gdyż w trakcie jednego z treningów w Bieszczadach wypadł z trasy i uszkodził rower (całkowita kasacja), którego używał do tej pory. Każdy z Was może dodać swoją cegiełkę i wpłacić na konto Stowarzyszenia symboliczną kwotę. Rower kosztuje 30 tys. złotych. Nr konta 84 2490 0005 0000 4500 9955 6562 z dopiskiem darowizna dla Rafała Mikołajczyka.

Rafał Mikołajczyk porusza sie na wózku. Jest prawnikiem i zajmuje się pomaganiem osobom, które ucierpiały w różnego rodzaju wypadkach. Jego pasją i niemal równorzędnym zawodem jest sport. Od 4 lat trenuje kolarstwo ręczne i odnosi w tej dziedzinie spore sukcesy: jest członkiem polskiej kadry parakolarskiej, pięciokrotnie z rzędu zdobył tytuł Mistrza Polski, a w 2016 roku wywalczył Puchar Świata. Największe osiągnięcia są jeszcze przednim. Pomóżmy mu zrealizować marzenia o złotym medalu na Paraolimpiadzie Tokio 2020. Z góry dziękujemy wszystkim darczyńcom.

 
Spełniona obietnica

Na biegu "Wybiegaj Sprawność" obiecaliśmy 4-letniej Ewuni z Domu Małego Dziecka przy ul. Nowogrodzkiej 75 w Warszawie, lepszy wózek aktywny, niż ten który był przekazany na biegu. Miło jest nam poinformować, że udało się spełnić obietnicę i marzenie Ewuni o nowym super wózku. Trudno jest Nam opisać wzruszenie i radość Ewuni. Otrzymaliśmy od niej piękną laurkę z podziękowaniem.

 
VII edycja Wybiegaj Sprawność

 

W VII edycji Wybiegaj Sprawność, która odbyła się 8 października 2017 r. wybiegaliśmy:

 

 • 1 wózek aktywny dla 4-letniej Ewy z Domu Dziecka w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej,
 • 4 wózki manualne dla osób w śpiączce oraz dwutygodniowe turnusy rehabilitacyjne dla 20 pacjentów wybudzonych ze śpiączki Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego Fundacji Światło w Toruniu,
 •  ortezę dla Pana Adama,
 •  turnus rehabilitacyjny dla Łukasza,
 •  środki finansowe na leczenie Zuzi,

Wszystko o łącznej wartości: 99.500,00 PLN.

 

Więcej zdjęć z imprezy można obejrzeć tutaj.

Film z imprezy obejrzycie tu.

 
Podziękowanie dla krwiodawców

Szanowni Krwiodawcy,

Chciałbym podziękować wszystkim uczestnikom XIX akcji krwiodawstwa, które odbywały się przez 10 lat na terenie PGNiG. Pragnę poinformować, że kolejna akcja krwiodawstwa (jubileuszowa) odbędzie się bez mojego udziału. Moja współpraca z PGNiG dotycząca krwiodawstwa została zakończona. Pragnę poinformować wszystkich, że nie kończę działalności związanej z krwiodawstwem, będę nadal to rozwijał, ale tylko pod szyldem Stowarzyszenia "Dać siebie innym". Nasz klub Honorowego Dawcy Krwi zarejestrowany na Stacji Krwiodawstwa Gazownik 77 nadal działa i zawsze będzie wspierał osoby potrzebujące krwi na zabiegi i operacje.

Dzięki Wam krwiodawcy, przez te wszystkie lata zebraliśmy w akcjach i pomiędzy nimi 1.242,361 litrów krwi !!!

 

                                                       

                                                                                 Z wyrazami szacunku Janusz Bukowski

 
Zapisy do VII charytatywnego biegu Wybiegaj Sprawność

Nasza charytatywno-sportowa impreza cieszy się z roku na rok rosnącą popularnością. Ponadto w ubiegłych latach mieliśmy okazję przekonać się, że nasze i Państwa wysiłki doceniają zarówno biegacze, organizatorzy oraz przedstawiciele świata sportu i dziennikarstwa. Owocem tego były przyznane nagrody:

 • NAJLEPSZA SPORTOWA IMPREZA ROKU 2014 w WARSZAWIE;
 • BIEGOWE WYDARZENIE ROKU 2014/2015;
 • NAGRODA PLEBISCYTU PRZEGLĄDU SPORTOWEGO "Serce dla sportu” 2016.

 

Za wszystkie wyróżnienia jeszcze raz serdecznie dziękujemy w imieniu swoim, ale także uczestników.

 

Tym niemniej miło nam zaprosić wszystkich chętnych do zapisów, które rozpoczną się w dn. 3 sierpnia 2017 r. na stronie www.wybiegajsprawnosc.pl i Data Sport na VII Charytatywny Bieg Wybiegaj Sprawność. Odbędzie się w dniu 8 październia 2017 r. (niedziela) na Warszawskim Żoliborzu - Kępa Potocka (limit 500 biegaczy).

Zapisy dzieci i Nordic Walking jak zwykle w dniu zawodów, przy głównej scenie.

 

 

Tym razem naszym celem jest wybieganie:

 • 1 wózka aktywnego dla 4-letniej Ewy z Domu Dziecka w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej;
 • 4 wózków manualnych dla osób w śpiączce;
 • dwutygodniowe turnusy rehabilitacyjne dla 12 pacjentów wybudzonych ze śpiączki Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego Fundacji „Światło” w Toruniu.

 

Wartość w/w sprzętu wynosi 60 tys. zł.

 
<<  poprzedni  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   następny  >>