O nas
Galeria
Cele Statutowe
Władze Stowarzyszenia
Napisz do nas
Osiągnięcia Stowarzyszenia
Media o nas
Kontakt
Aktualności
 
do początku    mapa serwisu    kontakt
O nas » Aktualności
drukuj
XI akcja poboru krwi

XI akcja poboru krwi w Gazowni przy ul. Kasprzaka 25 w dniu 10 maja 2013 r. w godz. 10.00-15.00 przy Muzeum Gazownictwa. Wejście na teren na hasło "Krew".

 

Zachęte do oddania krwi znajdziemy także w tym miejscu.

 

Proszę o potwierdzenie udziału w akcji.

więcej
 
Krew dla rocznego Tomka

11kwietnia 2013 r. w ramach Stowarzyszenia została zorganizowana akcja poboru krwi dla potrzeb rocznego Tomka Burdzy, ktory przebywa w Szpitalu przy ul.Niekłańskiej przekazaliśmy 1,8 litrów krwi. Wszystkim krwiodawcom bardzo dziękujemy.

 
Stowarzyszenie na Stadionie Narodowym...

W ramach wolontariatu kilku członków Stowarzyszenie Dać Siebie Innym opiekowało się niepełnosprawnymi kibicami na wózkach inwalidzkich w meczu z Ukrainą w dniu 22 marca 2012 r. W pojedynku z Ukrainą kibicowało komplet 111 niepełnosprawnych na wózkach, a w meczu z San Marino (26 marca) 28 niepełnosprawnych. Do zadań wolontariuszy należało bezpośrednia opieka od parkingu do trybun i po zakończeniu spotkań. Zdjęcia z tego wydarzenia dostępne są tu i tu.

 
Zbieramy nakrętki

6 Kwietnia 2013 r. odbędzie się impreza fitness w Zespole Szkół nr 79 w Wilanowie przy ul. Wiertniczej 26 (kompleks basenowy). W zwiazku z tym został ogłoszony konkurs na największą ilość zebranych korków. Pierwsze trzy osoby które zbiorą najwięcej korków otrzymają zegarki wysokiej klasy. W akcji uczestnicy również nasze stowarzyszenie. Pod tym linkiem dostępny jest plakat.

 
Krew dla P. Szulika

W dniu 28 lutego 2013 r. w ramach Stowarzyszenia została przeprowadzona akcja poboru krwi na rzecz Przemka Szulika przebywającego w szpitalu przy ul. Szaserów w Warszawie. Choremu na ostrą białaczkę przekazaliśmy 6 x 250 ml KKP SEPARATOR /Płytki/ co stanowi równowartość 3 litrów krwi. Serdecznie dziękujemy wszystkim krwiodawcom.

 
Patronaty dla III edycji wybiegaj sprawność

Z przyjemnością informujemy, że otrzymaliśmy patronaty z Polskiego Związku Lekkiej Atletyki oraz Ministerstwa Sportu i Turystki. Z dokumentami można zapoznac się tu i tu.

 
Krew dla Pana K. Białka

18 stycznia 2013 r. w ramach stowarzyszenia przekazaliśmy 2,25 litrów krwi dla Pana Karola Białka, który przebywa w szpitalu na Ursynowskiej Onkologii. Dziękujemy wszystkim krwiodawcom.

 
Krew dla M. Antoniuka

31grudnia w ramach akcji zorganizowanej przez Stowarzyszenie zostało przekazane 5 litrów krwi dla Marcina Antoniuka przebywającego w Ursynowskim Instytucje Hematologii. Wszystkim krwiodawcom Dziękujemy.

 
Nominacja imprezy "Wybiegaj sprawność"

Miło nam poinformować, że w plebiscycie na najpopularniejszą imprezę w 2012 r. II edycja "Wybiegaj sprawność" została nominowana do nagrody głównej. Plebiscyt organizuje Miasto Stołeczne Warszawa, Stołeczna Estrada oraz Ursynowskie Centrum Sportu i Rekreacji. Szczegóły konkursu zamieszczone są TU

 

Prosimy wszystkich, którzy uważają, że to właśnie impreza "Wybiegaj sprawność" powinna zwyciężyć w plebiscycie o oddanie swojego głosu w tym miejscu.

 

Serdecznie dziękujemy za wsparcie.

więcej
 
Honorowy patronat Pani Prezydentowej

Pani Prezydentowa Anna Komorowska objęła honorowym patronatem III edycję biegu pn.: "Wybiegaj sprawność", który odbędzie się 13 października 2013 r. Już teraz serdecznie zapraszamy na imprezę, a  tu prezentujemy pismo od Pani Prezydentowej.

 
<<  poprzedni  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   następny  >>